O mnie

Miło mi, że chcesz dowiedzieć się o mnie więcej :)


Nazywam się Alicja i jestem studentką dietetyki. Zdrowy styl życia interesował mnie już w liceum i to właśnie wtedy podjęłam decyzję o rozpoczęciu studiów związanych z tym tematem. Postanowiłam zacząć pisać bloga, by podzielić się zdobytą przeze mnie wiedzą, a także by zmotywować samą siebie do dalszego rozwijania mojej pasji.


W świecie dietetyki ile osób, tyle opinii, jednak ja nie jestem zwolenniczką restrykcyjnych diet, stosowania przeróżnych suplementów i spalaczy, ani sypania preparatów białkowych do każdego posiłku ;) Uważam, że najważniejsze jest racjonalne podejście do żywienia, spożywanie naturalnych i pełnowartościowych produktów, a przede wszystkim cieszenie się z tego co jemy.


Na blogu mam zamiar publikować takie treści, które sama chciałabym przeczytać. Jednocześnie nie chcę powielać informacji, których jest pełno w internecie. Informacje ze świata dietetyki zmieniają się jak w kalejdoskopie i tak samo szybko powstają różne trendy. Uważam, że do takich nowinek trzeba podchodzić z rezerwą i o tym również będę pisać. 


Odkąd zaczęłam studiować dietetykę i spotkałam więcej "dziwaków" podobnych do mnie - noszących pudełka z jedzeniem ;) - zaczęłam też częściej gotować. Na blogu znajdziesz przepisy na proste i smaczne dania, które nie nadwyrężą studenckiej kieszeni, a przy tym będą zdrowe i pełnowartościowe. No i na dodatek szybkie, bo kto ma czas na stanie pół dnia przy garach?

💓

Mam nadzieję, że Recepta Zdrowia będzie dla Ciebie inspiracją do zmiany nawyków żywieniowych, a także pomoże Ci w przejściu na "zdrowszą stronę mocy". 

Dołącz do mnie na instagramie!